gedreven door passie, gedurfd in aanpak

Gedreven vakgekken, ondernemers die van doorpakken weten, webdevelopers die nooit genoegen nemen met ‘prima’. Bij de wortels proef je teamsport op z’n puurst.

Created with Sketch.

Multidisciplinair

Onze bonte verzameling telt van alles wat. Het hele spectrum komt aan bod; van strateeg, UX designer, grafisch ontwerper en programmeur tot aan bevriende tekstschrijvers en fotografen.

Created with Sketch.

Niels Meijssen

projectleider

Als procesversneller rust Niels niet voordat een project goed is opgeleverd. Hij is duidelijk en sterk in beslissingen nemen.

niels@dwvd.nl 06 51 45 47 35
Created with Sketch.

Elien Phernambucq

interactie ontwerper

Als ras-ontwerper zet Elien interacties neer die je bijblijven. Naast dit creatief brein is ze ook een gedreven spreker en pittig eerlijk.

elien@dwvd.nl 06 29 27 84 12
Created with Sketch.

Johan Langendoen

ontwerper & lead developer

Onze Google van vlees en bloed heeft op iedere vraag het juiste antwoord. Geen product zonder kloppend plan.

johan@dwvd.nl 06 51 20 95 03
Created with Sketch.

Michael Noom

back-end developer

Michael is een coding guru in z'n puurste vorm. Met zowel API's als IPA's weet hij raad!

michael@dwvd.nl 06 12 97 95 59
Created with Sketch.

Max van Loosbroek

front-end developer

Stukje code, nieuwe functie of smakelijk gerecht? Max zoekt ‘t tot op de bodem uit.

max@dwvd.nl 06 30 07 60 47
Created with Sketch.

Adam Kramer

front-end developer

Je kunt Adam wakker maken voor een stukje fietsen of coden. Wel eerst een kop koffie!

adam@dwvd.nl 06 19 21 53 67
Created with Sketch.

Wendela Troll

interactie ontwerper

Geen goed idee zonder goede lach. Wendela weet hoe je een ontwerp tot een succes maakt.

wendela@dwvd.nl 06 23 86 54 42
Created with Sketch.

Job van Stiphout

front-end developer

Job heeft bijna overal kaas van gegeten: van elektrotechniek tot sound-engineering tot hybrid apps.

job@dwvd.nl

nieuwsgierig
geraakt of gemaakt?

Door kritisch te luisteren en de juiste vragen te stellen, zijn we een creatieve sparringpartner voor alle type organisaties. We verbinden strategie, interactie en techniek met elkaar. Met een vast kernteam en een pool van externe specialisten kunnen we iedere vraag aan. We hebben heerlijke koffie en de eerste brainstorm is gratis en vrijblijvend!