gedreven makers
en bouwers

Het beste resultaat behaal je met een goed op elkaar ingespeeld team. Bij De Wortel van Drie werken we met een vast team van eigen medewerkers.

Created with Sketch.

Multidisciplinair

Iedereen bij De Wortel van Drie is een expert in zijn eigen vakgebied. Door continue kennisuitwisseling zorgen we dat je altijd op ons kunt bouwen.

Created with Sketch.

Niels Meijssen

projectleider

Als procesversneller rust Niels niet voordat een project goed is opgeleverd. Hij is duidelijk en sterk in beslissingen nemen.

niels@dwvd.nl 06 51 45 47 35
Created with Sketch.

Elien Phernambucq

interactie ontwerper

Als ras-ontwerper zet Elien interacties neer die je bijblijven. Naast dit creatief brein is ze ook een gedreven spreker en pittig eerlijk.

elien@dwvd.nl 06 29 27 84 12
Created with Sketch.

Johan Langendoen

ontwerper

Onze Google van vlees en bloed heeft op iedere vraag het juiste antwoord. Geen product zonder kloppend plan.

johan@dwvd.nl 06 51 20 95 03
Created with Sketch.

Michael Noom

back-end developer

Michael is een coding guru in z'n puurste vorm. Met zowel API's als IPA's weet hij raad!

michael@dwvd.nl 06 12 97 95 59
Created with Sketch.

Michiel Boertjes

lead developer

Noem een programmeertaal en Michiel heeft er ervaring mee.

michiel@dwvd.nl 06 28 34 67 03‬
Created with Sketch.

Max van Loosbroek

front-end developer

Stukje code, nieuwe functie of smakelijk gerecht? Max zoekt ‘t tot op de bodem uit.

max@dwvd.nl 06 30 07 60 47
Created with Sketch.

Adam Kramer

front-end developer

Je kunt Adam wakker maken voor een stukje fietsen of coden. Wel eerst een kop koffie!

adam@dwvd.nl 06 19 21 53 67
Created with Sketch.

Dana Mol

front-end developer

Breedlachs en ambitieus bijt Dana zich maar al te graag stuk in code.

dana@dwvd.nl 06 81 81 85 72

Vacature

Jij?

We zoeken twee nieuwe developers!

Ik wil meer weten!

app laten ontwikkelen?

Neem geheel vrijblijvend contact op voor een prijsindicatie of afspraak.